محل تبلیغات شما

چند سال پیش ما وایمکس از مبین نت خریدیم و تا پارسال هم شارژ میشد و استفاده میکردیم. من معمولا خیلی شارژ نمیکردم و در خانه خیلی استفاده خاصی از وایمکس نداشتیم. ماه قبل وقتی آمدم دوباره وایمکس را شارژ کنم دیدم سایت مبین نت به کلی تغییر کرده و اصلا وایمکسی وجود ندارد و تمام محصولاتش اینترنت نسل 4.5 شده بود. هر چقدر در سایت گشتم چیز نتونستم پیدا کنم. با خود مبین نت تماس گرفتم و با یکی از کارشناسان که صحبت کردم متوجه شدم که وایمکس دیگر کار نمیکند شارژ هم نمیشود. ایشون فرمودند ساعت کاری تمام شده شما شماره تماس خود را بگذارید تا فردا همکاران با شما تماس بگیرند. فردای آن روز تماس نگرفتند و خودم مجبور شدم دوباره تماس بگیرم و موضوع را توضیح بدهم. اون خانم دوباره اطلاعات من را ثبت کرد و برای من پیام آمد که سفارش شما ثبت شد و کد پیگیری را برای من ارسال کردند. حدودا یک هفته گذشت از مبین نت با من تماس گرفتند و پرسیدند شما خودتان سفارش را کنسل کردید؟ من هم متعجب شدم و گفتم نه. اون خانم دوباره فرمودند که پیگیری میکنیم و دوباره به شما اطلاع میدهیم! چند دقیقه بعد دوباره همان پیامک اول برای من ارسال شد. حدودا دو هفته گذشت و در عرض چند دقیقه پیامک آمد که سفارش شما کنسل شد و دوباره پیام آمد که سفارش شما ثبت شد!

دوباره مدتی گذشت و با یک پیام عذرخواهی بابت دیرکرد 7 گیگ اینترنت رایگان هدیه دادند و ذکر کردند که حتما در اسرع وقت کارشناسان ما بابت نصب محصول مراجعه خواهند کرد! حدودا چند روز بعد در کمال ناباوری پیام آمد که سفارش شما لغو شد!!! من همان روز قصد داشتم که مبین نت تماس بگیرم که خودشان زنگ زدند. من با اون خانمی که تماس گرفتند در ابتدا با صدای بسیار بلندی دعوایم شد و در ادامه گفتم کلا سفارش را برای همیشه لغو کنند! و ایشون همان طور که داشتند طبق معمول بهانه تراشی میکردند تلفن را قطع کردم! بعد از چند دقیقه از مدیریت مبین نت تماس گرفتند و با کلی عذرخواهی میخواستند که من سفارش را لغو نکنم. من هم زیر بار نمیرفتم. چند دقیقه برایشان توضیح دادم که با مشتری نباید به این شکل برخورد کرد. این چه وضع ثبت سفارش است. بعد از تمام این صحبت ها گفتم اگر فقط همین امروز بفرستید مودم را میخواهم وگرنه در کل سفارش منتفی است!

خیلی هم جالب که حدودا یک ساعت بعد یکی از کارشناسان دم خانه منتظر بودند تا مودم را تحویل دهند! 

یک فرمولی وجود دارد که در کسب و کارهای ایرانی تا زور بالای سرشان نباشد کار نمیکنند و شما نمیتوانید کالا یا خدمت مورد نظر را در آسایش به دست آورید و تجربه مشتری کلا در ایران کلمه و مفهوم بی معنی ای به حساب می آید! در کل به مشتری مداری و تجربه خوشایند و رسیدگی در اسرع وقت اعتقادی ندارند!

ازدواج به سبک ایرانی!

جای پارکی که از قبل رزرو شده است!

کلاس کنکور به صورت اجباری

سفارش ,مبین ,نت ,هم ,ثبت ,پیام ,مبین نت ,چند دقیقه ,سفارش شما ,آمد که ,که سفارش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهید محمد رفیع حاتمی