محل تبلیغات شما

چند ماه پیش ما به عروسی یکی از اقواممان دعوت شده بودیم. تصمیم گرفتیم با چند نفر از دوستان و آشنایان به خرید لباس برویم. چندین مغازه را بررسی کردیم، چندتا از لباس ها را هم رفتیم و از نزدیک دیدیم اما خوب نبود. چیز بسیار جالب توجهی که برای من اتفاق افتاد در یکی از مغازه ها لباس های خوبی بود و من به داخل مغازه رفتم تا از نزدیک ببینم. وقتی داخل شدم خانمی نشسته بودند که از همان ابتدا بسیار بداخلاق بودند و حتی جواب سلام من را هم به زور دادند! در اقدامی جالب وقتی گفتم میتوانم آن لباس را ببینم گفتند اگر میخواهید لباس را بخرید بیاورم پایین و باز کنم. من هم در جواب گفتم اگر مطمئن بودم که میخواهم بخرم قطعا نمیگفتم بیاورید از نزدیک ببینم! شاید لباسی که پشت ویترین مغازه هست با چیزی که از نزدیک دیده میشود فرق داشته باشد یا اصلا رنگش خوب نباشد یا شاید حتی سایزش به من نخورد!

به دلیل وضعیت بد اقتصادی که در حال حاضر وجود دارد خیلی از افراد توانایی خرید لباس  و خیلی چیزهای دیگر را ندارند اما این دلیل نمیشود که فروشندگان یا صاحبان کسب و کار چنین برخوردی داشته باشند. وقتی لباس را از او خریدیم ایشون خودشان به خاطر رفتاری که داشتند عذرخواهی کردند و گفتند الان که ساعت نزدیک به 7 شب است این اولین فروش امروزمان است وضعیت خیلی بد شده است.

من اول کمی فکر کردم ولی بعد به اون خانم توضیح دادم که شاید یکی از دلایلی که در حال حاضر فروش کم شده است اخلاق و نحوه برخورد فروشندگان است. واقعا خیلی کم مغازه ای پیدا میشود که ما برویم داخلش و چیزی خریداری کنیم. محیط مغازه، حس و حالی که آنجا حاکم است و حتی برخورد خود فروشندگان اصلا قابل قبول نیست. انگار به زور آنجا ایستاده اند. تا شما برنامه و فعالیتی برای جذب مشتری نداشته باشید نمیتوانید توقع فروش بالایی در طول روز داشته باشید.

مثلا در چندین مغازه اتفاق افتاده است که آهنگ را آنقدر بلند کرده اند که صدا به صدا نمی‌رسیده است!خب قطعا آدم اصلا در محیطی که تنش داشته باشد یا فروشنده بی توجهی کند اصلا دوست ندارد خریدی داشته باشد. 

فکر کنم کمی فروشندگان امروزی باید در رفتار و مدل فروشندگی خود تجدید نظر کنند تا درخواست فروش بالاتری داشته باشند!

ازدواج به سبک ایرانی!

جای پارکی که از قبل رزرو شده است!

کلاس کنکور به صورت اجباری

داشته ,لباس ,مغازه ,خیلی ,فروشندگان ,اصلا ,از نزدیک ,یکی از ,داشته باشد ,لباس را ,در حال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

افسردگی دبستان و پیش دبستانی پسرانه رویش