محل تبلیغات شما

رشته من در کارشناسی مدیریت هتلداری بود و من در دانشگاه علامه طباطبایی برای کارشناسی ارشد سهمیه استعداد درخشان داشتم. اما به این فکر کردم که شاید بتوانم رشته مورد علاقه خودم را در ارشد دنبال کنم و در کنکور روان شناسی شرکت کنم. تصمیم خودم را گرفتم تا شانسم را امتحان کنم بنابراین به مدرسان شریف مراجعه کردم و با تهیه بسته آموزشی و ثبت نام در کلاس ها راهم را ادامه دادم. با بزرگترین مشکلی که در آن چند وقت درگیر بودم این بود که شماره ای که با آن در کلاس ها و آزمون ها ثبت نام کرده بودم مدام مورد حملات کلاس های رقیب قرار میگرفت و واقعا مرا کلافه کرده بودند! فکر میکردم دوران پیامک تبلیغاتی و یا تماس برای تبلیغات به پایان رسیده است ولی متاسفانه با این حجم از پیشرفت در جهان ما در ایران همچنان این روش های کلافه کننده را دنبال میکنیم!

چرا باید کسی قبول کند کسی هر روز تماس میگیرد و یا پیام میدهد که چندین جلسه را به رایگان حضور داشته باشید کاری بسیار حرفه ای و کلاس های بی نقصی را برگزار میکند؟؟؟ این مدل تبلیغات به جای جذب مشتری بیشتر باعث انزجار و دفع مشتری میشود. من به شخصه شماره ای که با آن چندین بار پیام داده بودند را بستم تا دوباره نتوانند ارتباط برقرار کنند!

از آن آزار دهنده تر پیامی بود که از کلاس های معماری دریافت میکردم! اگر واقعا شما برای جذب مخاطب و بازار هدف خود برنامه ریزی کره اید پس به چه عنوان کسی که در روان شناسی ثبت نام کرده است مورد هدف قرار داده اید؟ آیا من واقعا خوشحال میشوم که در کلاس های اسکیس و یا اتو کد شرکت کنم؟

شاید بهتر است به جای این تبلیغات بی محتوا و پول دور ریختن ها برای جذب مخاطب سطح کیفیت مطالب را بالا ببریم. دوره های حرفه ای تری برگزار کنیم. کادر مجرب استخدام کنیم و از همه مهم تر از باتجربه ها م بگیریم. آیا واقعا با وجود کلاس هایی مانند مدرسان شریف کسی به کلاس شما می آید؟؟ باید استراتژی اقیانوس آبی را مطالعه کنندت امتوجه شوند در هر بازاری نمیتوان ورود کرد و موفق شد. بعضی وقت ها ورود پیدا کردن در برخی بازارها چیزی جز شکست و از بین رفتن پول ندارد!

ازدواج به سبک ایرانی!

جای پارکی که از قبل رزرو شده است!

کلاس کنکور به صورت اجباری

کلاس ,های ,ها ,واقعا ,کسی ,ای ,کلاس های ,و یا ,در کلاس ,ثبت نام ,که در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفاعی درسی برای زندگی