محل تبلیغات شما

چند وقت پیش سایت تیوال یک بازدید و گشت روزه را ترتیب داده بود. از موضوعیت آن خوشم آمد و دو بلیط خریدم. با شماره ای که گذاشته شده بود تماس گرفتم تا توضیح بدهد که چگونه است و کجا باید جمع بشویم. ایشون گفتند که هفته آینده یک گروه در فضای مجازی تشکیل داده و همه چیزهای لازم را توضیح میدهند. بعد از مدتی تقریبا یک هفته بعد که نزدیک به برنامه بود ایشون تماس گرفتند و گفتند که به دلیل به حد نصاب نرسیدن نمیتوانند تور را اجرا کنند. من بایستی شماره شبا و اسم خودم را برای همان شماره ارسال میکردم تا در اسرع وقت پول برگردانده شود! هیچ وقت تجربه خوبی از برگرداندن پول توسط شرکت ها نداشتم انگار وقتی میخواهند پول را پس بدهند تکه ای وجودشان کنده خواهد شد! بنابراین تا حدود دو هفته بعد هیچ خبری نشد. اولین موردی که خیلی بد بود حتی از طرف خود سایت تیوال هم پیام و یا ایمل عذرخواهی نفرستادند. میتوانستند این کنسلی را با تخفیف در یک برنامه دیگر جبران کنند. در ادامه بعد از مدتی همان آقا در واتس اپ پیام دادند که این شماره شبا را نمیتوانیم وارد کنیم و پول واریز نمیشود مشکل دارد. من توضیح دادم که از این شماره چندین بار استفاده کردم ولی به هر حال گفتند که شما شماره کارت را ارسال کنید ولی چون شماره کارت است بیشتر طول میشکد تا پول را به حساب واریز کنیم. به نظر من باید برگردادن پول به صورت رسمی تر و از خود سایت باشد نه از طرف یک آقای ناشناس که در فضای مجازی به من پیام دهد و از من درخواست شماره کارت کند!

باز هم یک هفته گذشت. جالب ترین بخش در اینجا بود که من وقتی پیام دادم به اون آقا و پرس و جو کردم که پول که واریز میشود اصلا پیام را باز نکردند! معلوم شد که احترام گذاشتن به مشتری اصلا جزو اصول اولیه کارشان نیست!

خلاصه بعد از گذشت چندین هفته و تقریبا یک ماه پولی من را که زیر 200 هزار تومان بود برگرداندند اما هیچ اطلاعی ندادند و من خودم مجبور شدم گردش های آخر حساب را چک کنم تا متوجه بشم پول واریز شده است یا خیر! حتی یک اطلاع رسانی هم انجم نشد در صورتی که هم ایمیل و هم شماره من را داشتند. زمانی که میخواهند تور و تئاتر خود را به فروش برسانند آنقدر تبلیغات می فرستند و تشویق ها و تخفیفاتی در نظر میگیرند تا بالاخره راضی شویم و پول را پرداخت کنیم اما وای به زمانی که بخواهند پولی را برگردانند. برگشتنش با خداست!

ازدواج به سبک ایرانی!

جای پارکی که از قبل رزرو شده است!

کلاس کنکور به صورت اجباری

پول ,شماره ,یک ,هفته ,هم ,پیام ,پول را ,شماره کارت ,گفتند که ,بعد از ,خود سایت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آب كُــــر