محل تبلیغات شما

یکی از دوستان نزدیک و خانودادگی ما برای پسرشان عروسی گرفته بودند و ما را هم دعوت کردند. ایشان از قبل با خوشحالی اعلام کرده بودند که یک گروه تشریفات از اینستاگرام پیدا کرده بودند که کل پذیرایی مراسم را به بر عهده بگیرند. من از قبل به ایشان گفته بودم که خوب تحقیقات کنند تا مطمئن شوند گروه خوب و دوره دیده ای برای پذیرایی هستند یا نه. ایشون گفتند که تعریفشان را از قبل شنیده اند. چند جوان هستند که برای خودشان کسب و کاری راه اندازی کده اند تا درآمد زایی کنند.

روز عروسی از همان ابتدا ما با این گروه تشریفات درگیر بودیم. در ابتدا که هنوز نرسیده و لباس درنیاورده عکاس این گروه محترم به سمت میز ما آمدند و شروع کردند به اصرار بیش از اندازه که تشریف بیاورید عکس بگیرید. هرچقدر ما میگفتیم عکس نمیخواهیم به شدت ایشان اصرار داشتند حتما به آن سمت سالن برویم که در آخر شوهرخاله من با این خانم دعوا کردند و تا آخر مراسم دیگر سمت ما نیامدند!

در ادامه این گروه که بسیار کاربلد و حرفه ای بودند شیرینی و نوشیدنی ها را می آوردند و روی میز یا پرت میکردند یا هل میدادند! کاملا معلوم بود که آموزش دیده هستند.

این گروه علاوه بر اینکه بسیار بی ادب و بد برخورد و بد اخلاق بودند ظاهر و پوشش بسیار بدی هم داشتند. خانم ها که ناخن های مصنوعی بسیار بلندی داشتند و بدون دستکش ظروف را تمیز میکردند. آقایون هم خیلی جالب بود که گوشواره به گوش داشتند و مدل های به روز مو را هم روی سرشان پیاده کرده بودند! بیشتر شبیه به مهمانان بودند تا کارمندان تشریفات.

مشکل بعدی این بود که من داشتم میوه میخوردم و خیلی راحت یکی از خانم ها آمدند، بشقاب را از زیر دست من برداشتند و باقی مانده خیاری که همان لحظه خورد کرده بودم و داشتم میخوردم کامل در سطل آشغال خالی کردند! من گروه از این بدتر و افتضاح تر در عمرم ندیده بودم!

در آخر وقتی شام را آوردند وسط مهمانی و عروسی چندتا میز را به هم چسباندند و با صدای بسیار بدی روی زمین هل میدادند و میکشیدند تا تازه میز شام را حاضر کنند! آنقدر وقت را تلف کردند تا وقتی شام را آوردند شامشان هم کاملا سرد شده بود!

از همه بدتر صحنه آخر بود که در حین اینکه مهمانان داشتند از غذا برمیداشتند خود افرادی که میز را چیده بودند از غذا با دست برمیداشتند و میخوردند!

فکر میکنم این بدترین عروسی ای بود که در عمرم رفته بودم ولی واقعا متعجبم این گروه جوان چطور این فکر به ذهنشان رسید یک کسب و کار در زمینه تشریفات راه اندازی کنند و از همه مهم تر مردم ما هستند که از هر کسب و کاری بدون تحقیقات استقبال میکنند و از این گروه های آماتور در مراسم های خودشان استفاده میکنند!! کاش کمی آگاهانه تر و با مطالعه تر انتخاب کنیم تا جا را برای هر کسی و هر گروهی که میخواهد بالاخره کاری کرده باشد باز نکینم. اجازه دهیم افراد سر جای درست خودشان باشند.

ازدواج به سبک ایرانی!

جای پارکی که از قبل رزرو شده است!

کلاس کنکور به صورت اجباری

گروه ,بودند ,هم ,میز ,داشتند ,کرده ,این گروه ,بود که ,از قبل ,که در ,کرده بودند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها